Profetii vechi sau noi

Aici se vor posta diverse discutii despre "ALTE" subiecte.

Moderator: sobe

sandy76
membru
Posts: 839
Joined: Thu Jul 05, 2012 9:30 pm
Location: -La 10 minute de Ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Profetii vechi sau noi

Post by sandy76 » Sun Mar 10, 2013 6:28 pm

-Am deschis acest nou topic cu profetii pentru ca eu cred ca semnele ce sau aratat si se vor mai arata arata ca noi suntem generatia care experimenteaza "trecerea".
-Nu vreau sa sperii pe nimeni, dar se poate sa avem asa viitor.

http://isi-2012.blogspot.ru/2011/04/blo" onclick="window.open(this.href);return false;

-Un mic extras cu nenea gogu desigur.

Dezastre naturale în întreaga lume.

Dezastru imens naturale și zidul de foc în mișcare, uragane violente vor dezlănțui în America, în plus, efectele teribile ale războiului va ucide mii de vieți. Cele mai mari orașe ale Americii vor fi distruse complet, iar focul va produce mizerie mare și suferință.
Cutremure puternice si eruptii vulcanice vor începe în acel moment. Ei vor aduce o mulțime de suferință, distrugere, moarte și durere, ca și în cazul în care planeta se răzvrătit împotriva nebunia a ființelor umane de pe Pământ. Tornade violente, cutremure și erupții vulcanice sunt nu numai în America, dar și în Europa și în restul lumii.

Acesta va fi la un moment dezastru imens naturale va izbucni în Italia și în oamenii săi, cauzând probleme serioase. Acest lucru va fi momentul în care devin din nou Vezuviu activ, va erupe și provoca daune masive. În același timp, războiul va zgudui Italia si va avea multe vieți, și va provoca daune de mult.

Catastrofe naturale apocaliptice vor începe în Europa, ceea ce va cauza tremuraturi si tremura, dar Europa va continua să existe chiar și după ce suferă o mare distrugere.
Aceste dezastre au început deja la ora actuală, în ultimele decenii. Acestea vor fi mai devastatoare în viitor. Omul de Pământ, pentru cea mai mare parte, de vina pentru distrugerea mediului: natura, aer, apa si toate resursele planetei.

O schimbare de masă în cadrul Pământului, cauzată, de exemplu, crearea de rezervor gigant, pesteri tubulare (de la pomparea petrol și gaze), etc Și creează astfel o mișcare nefirească a nucleul interior al Pamantului, ceea ce va duce la efecte neobișnuite tectonice cauzate de cutremure, eruptii vulcanice. Ei, la rândul lor, vor determina schimbări climatice semnificative, tornade devastatoare teribil ... Toate acestea vor duce la inundații catastrofale, caderi de zapada grele în Europa de Sud și chiar în regiunile ecuatoriale ...

Război devastator în Europa și America de Nord.

Statele Unite ale Americii vor fi o țară de distrugere totală. Motivele pentru acest lucru sunt diferite. Din cauza conflictului său la nivel mondial, care este în mod constant anulată, și că va continua departe în viitor. America de face o ură imensă pentru ea peste tot în lume și în multe țări.
Ca rezultat, America va experimenta catastrofe enorme, care ar fi dezastruos. Distrugerea Mondiale terorist Trade Center este doar începutul ...
Foc mare si uragane gigantice vor mătura SUA, aducând distrugere și distrugere a celor care nu au fost acolo din timpuri imemoriale, și niciodată nu sa întâmplat înainte.

Franța și Spania vor avea loc trei conflict armat. Franța, cu toate acestea, nu vor fi implicați doar într-un război cu Spania, pentru că va începe criza si mai mare, care să conducă la revoluțiile și războaiele civile, la fel ca în cazul Rusiei și Suediei. Fraudele din Franța și Suedia, precum și legile dictatoriale ale Uniunii Europene, va duce la revolte numeroase si revolte. Crimele comise de infractori si crima organizata din aceste țări vor conduce la un război civil inevitabil.

În plus, tensiunea considerabilă apare între localnici și imigranți din alte țări, care, de regulă, sunt conforme cu convingerile religioase. Și, în final, aceasta va conduce la conflicte grave. Ura față de străini, străini și a persoanelor cu credințe religioase diferite va fi principalul motiv pentru creșterea neo-nazismului, a terorismului și extremismului. Starea aproape de un război civil vor fi în Anglia, Țara Galilor și Irlanda de Nord, care ia multe vieți.

Uniunea Sovietică va fi dizolvat în acest deceniu, sau în cadrul urmatorul. Persoana care a efectuat actul, va fi Mihail Gorbaciov. Dar acest lucru nu se va schimba, pentru că Rusia va continua sa de lungă durată conflicte cu China de peste Mongolia Interioara, cu rezultatul că Rusia va da o parte din teritoriul Chinei.

China devine periculos, mai ales în India. În acest moment, China și India, o relație neliniștit. China a atacat România, iar dacă este folosit arme biologice, aproximativ 30 de milioane de oameni vor muri, în același timp în New Delhi. Cu toate acestea, acest lucru nu va fi sfârșitul dezastru ... o epidemie teribilă de necunoscut la momentul bolii apar și se răspândesc rapid în multe domenii.
Pakistanul provoca un război împotriva Indiei, care va fi deosebit de periculoasă, din cauza faptului că ambele țări au arme nucleare.

Puterea extraordinară este creat de știință, care va fi lansat armatele militare și teroriști, cauzand o mare distrugere. Milioane si chiar miliarde de oameni vor fi uciși ca urmare a actelor de terorism, razboaie, revolutii, și, în final, în unele părți ale lumii, una în trei persoane, și în alte locuri una din patru persoane vor pierde o viață. Națiuni de Est va ridica împotriva Occidentului, Occidentul împotriva Est. Multe decese vor aduce oameni la luptătorii și bombardiere, bombe și rachete vor distruge satele și orașele mici.

Vina oamenii de stiinta de putere va fi capturat de armata și de teroriști. Puterea este deținută de arme cu laser, de diferite tipuri, precum și cu arme nucleare, chimice și biologice. În plus, acest lucru se aplică la tehnologiile genetice. Abuz imens va avea loc, pentru că acestea vor fi folosite în scopuri militare. Nu în ultimul rând - din cauza clonarii umane pentru o acțiune militară, așa cum sa făcut în cele mai vechi timpuri, cu urmașii lui Enoh ...

Cu toate acestea, acest lucru nu este de toate ororile, deoarece, în plus față de tehnologiile genetice și arme chimice, arme mult mai rău și mai periculos mortale de distrugere în masă, care au fost pregătite și vor fi utilizate.

Cele politicieni iresponsabili vor conduce fără scrupule, cu ajutorul oamenilor de știință și militare ascultător. Acestea vor crea creaturi klonopodobnyh care vor produce absența completă a conștiinței, și le va manipula pentru a le face mitraliere. Unităților lor, lipsite de orice sentimente, va distruge totul și toată lumea.

Întreaga planetă va deveni o arena de mizerie fără precedent, care nu a existat niciodată înainte în lume până în acel moment. Masacru brutal trecută despre 888 zile și va duce la colapsul civilizatiei. Apoi, un scenariu teribil va continua. Impactul bolilor, precum si o foamete ar raspandi printre oameni, în același timp, economia lumii va fi complet paralizat. Nu va fi capabil să producă bunuri. Toate produsele alimentare vor fi furnizate pe carduri.
Nebunia de război va avea loc nu numai pe pământ, dar acest dezastru se va răspândi la oceanelor, atmosfera, spațiul cosmic, chiar ...

În acest moment, ea poate deveni o realitate, că extratereștrii se va interveni pe țările occidentale industrializate, deoarece acestea va fi responsabil pentru următoarea catastrofă majoră. Aceste extraterestrii renunțe la anonimatul lor și vor ajuta pe cei care sunt în prezent.

Oamenii vor fi complet lipsit de putere împotriva totul și du-te prin 888 zile de iad pe pământ. Vor suferi de foame si boli care vor ucide oameni, chiar mai mult decât războiul însuși. Timp va fi dificil, care nu este experimentat pe Pământ. La urma urmei, nimic nu poate fi mai cumpărat sau vândut. Toate relațiile sunt normalizate, iar dacă un om fură chiar și o mică bucată de pâine, el va plăti pentru asta cu viața lor. Apă amestecată cu sânge uman și se colorează în roșu astfel cum a fost Nile a fugit în Egipt rosu cu sânge.

Și este faptul că fanaticii Islamului se vor ridica împotriva țărilor din Europa și se agită și se va bang. Tot în Occidentul va fi distrus, Anglia va fi cucerit și răsturnat la cel mai mic nivel de sărăcie. Fanatici și de război a Islamului va continua să fie la putere pentru o lungă perioadă de timp. Cu toate acestea, nu numai oamenii din Europa vor fi afectate. În final, toate țările și popoarele de pe pământ va acoperi groaza mare de război.

Războaie distructive începe în țările nordice, când forțele puternice le va ataca din Est. Jaf și crimă, și utilizarea de bombe și rachete, care sunt încadrate ca grindina, utilizarea de arme cu laser și până în prezent necunoscute cu control prin calculator, de a distruge și de a distruge totul. Si prima tinta va fi Ungaria, Austria și apoi nordul Italiei. Elveția, de asemenea, grav rănit, dar scopul real este în Franța și Spania. Scopul principal va fi de a controla război de agresiune asupra Europei. Pentru a face acest lucru, Franța va fi selectat ca sediu.

Franța nu va cucerit doar agresorului din exterior, dar, de asemenea, din interior va fi capturat, ca urmare a acțiunii comune a insurgenților locali și trupe străine. Acest lucru se va întâmpla atunci când mulți străini de diferite religii, în Franța, în special Islamul, care este actorul principal în timp. După căderea Franței, va fi cucerirea Spaniei și Angliei. Ulterior, Uniunea va fi format agresori care au invadat Scandinavia.

Pentru o acțiune militară ar fi să se utilizeze o armă de distrugere în masă stocate în arsenalele din Franța, care va aduce distrugerea răului și anihilare. Invadatorii din est și trupele Armatei franceze își unesc forțele pentru a duce un război împotriva țărilor nordice ale Europei, ele vor invada și prelua Suedia, și Norvegia. Forțelor lor armate, de asemenea, Finlanda ataca și provoca distrugeri imense, atunci mulți vor fi omorâți.

Ulterior, în țările nordice vor fi legate de Rusia.
Într-un moment când zabushuet război civil în Germania, revoluția sângeroasă extrem izbucnește în Anglia, care va avea mai multe vieți decât să moară în războiul civil din Germania. Marea Britanie și Irlanda au fost în război pentru o lungă perioadă de timp (așa vrajba va continua până la acel moment). Revoluția răspândit în toată Irlanda, în special în Irlanda de Nord. Multe vieți vor fi pierdute în timpul războiului civil din Țara Galilor, unde confruntarea dintre diferitele părți vor apărea înainte de al Treilea Război Mondial. Trupele galeză și British vor lupta între ele, în special în apropierea Cymru , care va avea mai multe vieți.

Rusia nu se va odihni și se va intra în conflict cu țările scandinave, cu cearta toate țările din Europa. Și luni înainte de asta, o tornadă teribil măturat întreaga Europa de Nord, ceea ce ar duce la distrugerea mare. Trebuie să spun, de asemenea, că atacul rus va avea loc în timpul verii, de fapt, de la Arhanghelsk (?) Danemarca nu vor fi atrași în război, ca urmare a insignifianța această țară. Cu toate acestea, Rusia este terminat lupta cu acest razboi, deoarece se va opri promovarea de foame. De aceea, Rusia va începe acțiunea militară împotriva Iranului și a Turciei. Surprinde aceste două țări în confruntări sângeroase, care va fi un eșec uriaș.
Rusă zona mentală de interes va fi axat pe câștigarea controlului de câmpuri petrolifere din Orientul Mijlociu, precum și controlul asupra regiunii de sud-est a Europei. Astfel, Rusia va invada Balcani și victorie în aceste țări într-o luptă mare, rezultând într-o distrugere devastatoare și nemilos, cu multe decese.

Moarte, distrugere și furie va distruge nu numai în Europa, ci și în America, care va trebui să treacă printr-o mulțime de suferință și moarte, și distrugerea. America și Rusia vor fi disponibile la cele mai teribile arme de distrugere în masă. Un fapt că este cazul, într-o oarecare măsură de astăzi. În timpul conflictului, care se vor confrunta reciproc cu utilizarea forței, care va fi implicat, și Canada. Scopul acestui conflict și de atac provoca Rusia asupra Statelor Unite, Alaska și Canada.

Acest conflict va duce la moartea în masă a ființelor umane, precum și distrugerea, epidemii, etc, pe care omenirea de pe Pamant nu a văzut înainte de această dată. Nu numai arme nucleare, biologice și chimice vor fi folosite în număr mare, dar sistemul armă extrem de letale cu control prin calculator, care doar în fază incipientă de astăzi, sau vor fi inventate și fabricate pentru al treilea mileniu.

Consecințele explozii atomice în interior și pe suprafața Pământului va fi motivul pentru care planeta este încet, dar sigur, trece la o orbită mai îndepărtată în jurul Soarelui, care va fi, în prima etapă, la schimbările climatice și o noua era glaciara.

Războiul civil și anarhie în America și suferință în lume va continua. Două teribile războaie civile, una câte una, drapat în America. Statele Unite ale Americii se va prăbuși, vrăjmășie de moarte va prevala acolo. Feud-ar împărți în cinci domenii diferite. Acest lucru este inevitabil, deoarece fanaticii sectare vor juca rolul unui dictator.

Anarhia are loc la nivel mondial. Va chinui ființe umane pe o perioadă lungă de timp. Oamenii vor suferi de epidemii și boli multe, multe dintre ele noi și necunoscute pentru om. Și pentru acest motiv, ele vor fi incurabil. În acest sens, organele de oameni va deteriora încet, cu dureri insuportabile, iar oamenii vor suferi de sufocare sfârșitul orbire si probleme respiratorii teribile asta. Constiinta de multe fiinte umane încălcate și vor fi urmate de dementa si nebunia. Toate aceste cazuri teribile sunt asociate cu expunerea la arme biologice și chimice, care este cauza o moarte lentă și oribil. Acest lucru va avea loc prin utilizarea de arme de radiații și frecvența, care sunt dezvoltate în prezent.
Last edited by sandy76 on Sun Mar 10, 2013 6:40 pm, edited 1 time in total.

phoenix
senior
Posts: 8346
Joined: Sun Jun 24, 2012 9:43 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Profetii- vechi sau mai noi

Post by phoenix » Sun Mar 10, 2013 6:31 pm

eu...nu cred! :)

sandy76
membru
Posts: 839
Joined: Thu Jul 05, 2012 9:30 pm
Location: -La 10 minute de Ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Profetii vechi sau noi

Post by sandy76 » Sun Mar 10, 2013 6:42 pm

-Este dreptul tau, sa crezi sau nu! ;)

sandy76
membru
Posts: 839
Joined: Thu Jul 05, 2012 9:30 pm
Location: -La 10 minute de Ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Profetii vechi sau noi

Post by sandy76 » Mon Mar 11, 2013 12:50 am

Opt cincizeci și șapte sunt - vis 08032013

Prefață. El doarme.
la Spring Street - în partea de sud poate fi varf, minivoynushki pe Dunăre - Inundațiile și barajul. Totul depinde, va ploaie în zilele următoare și ce. În Alpi, acum 15, sumele masive de zăpadă se topesc, nivelul apelor subterane sunt deja plin. În cazul în care ploile încep - se va ridica râurile de munte, și apoi în bazinul fluviului Dunărea și în apropiere. acum un vis: Stiu despre echipa medicala va prelua aproape chirurgie, anestezisti, etc .. Taxele .... stii ce caz va fi tare. Scandal puternic. știu despre planul lipsă. Se va uita pentru o lungă perioadă de timp din nou. stiu despre atacul asupra politicii europene. Acest lucru este sigur -. European știu despre celebrul artist, foarte celebru. știu despre muzician, este, de asemenea, foarte faimos. știu despre orașul de pe genului - vor fi în știri. Acesta este cu un ferăstrău mic și finaluri sugerate - cum ar fi vinete, Abidjan, Birobidzhan, etc ... stiu despre un concurs local de frumusete. PE acolo .... stiu despre turneu. Anulat. Eveniment de mare rotund si proeminent. totul. Iese în evidență.



-12:33 - principala meu post. Effie Dragon Mage. Magneto-generator de eteric Dragunov. Modelul 1.

A început să primească detalii privind viitoarele autoturisme. Carte numita, cu afecțiune - Effie Dragon Mage. Aceasta va magneto-eter generator de operare pe principiul Dragunov, care este aproape de principiul Searle. emisie controlată și fluxul de electroni liberi, iar sinteza aer rece regizat de particule în aerul din impactul elementelor disponibile pământuri rare. Rularea eteric nano-filtru bazat pe câmp apropiat efect al structurilor cavitatii. puternic de propulsie reactor neodim și antigravity. Levitație acustic și energie alternativă în slujba omului comun. inteligența puternic -. ca principalul produs de fabricare a acestei planete primul model și prima serie de fișe gratuit, va fi dedicată Nikola Tesla, Schauberger Victor, Grebennikov Viktor, Searle John, și pionieri multe vizionari ale noului și liberă lume. Atotputernicul binecuvânteze să lucrez. Amin.

Tag-uri: Effie M. Dragon , Vimana , proiect , Eureka

Tag-uri: vis
http://artemdragunov.livejournal.com/" onclick="window.open(this.href);return false;




Nouă șaptesprezece am - despre Coreea și tensiuni.

Când a început războiul din Coreea, acesta va începe să Chinei.
China nu este de gând să tolereze un număr de energia nucleară, cu excepția Rusiei și Indiei. El chiar Japonia nu permite acest lucru.
că e doar marea misiune a Armatei Populare Chineze. Modelarea situației. Mâine brusc nord-coreenii au atacat Sud. Diviziile trecut linia de demarcație și satele ocupate de mai multe, capturat o mare parte din sudul Pindului și a ucis zeci, de asemenea. Pe bazele de Sud a suferit un atac cu rachete. Nord dezvolta jafuri ofensator, soldați, zdrobitor capitalismul. Cum crezi ce acțiuni comunitare lume, precum și faptul că.

Tag-uri: Coreea
Starea de spirit: bouncy

sandy76
membru
Posts: 839
Joined: Thu Jul 05, 2012 9:30 pm
Location: -La 10 minute de Ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Profetii vechi sau noi

Post by sandy76 » Mon Mar 11, 2013 9:50 am

-Aici Artem Dragunov explica ce si cum din jurnalul lui.

Patru cincizeci și șase pm - vis 10032013

Analiza aceasta: http://maincomponent.livejournal.com/41" onclick="window.open(this.href);return false; 174.html ture, în medie, vin evenimente reale, cel puțin două sau trei link-uri, ceea ce înseamnă că perioadele de undă de informare. Dorm în 30 de minute, de trei ori, poate 10 pe dormi. O medie de 6 ori (după 3 ore de somn continuu pentru a se odihni.) Dacă vom compara cele două, se dovedește că, în medie, o sesiune văd aproximativ 2-3 evenimente, uneori cinci, nu mai mult. Aceasta este o mostră de subiecte importante și de rezonanță ale societății noastre în cadrul vedere cu privire la un maxim un an, în medie, cu aproximativ o lună, două (în funcție de evenimente la nivel de informare - cum ar fi rezonant la Fukushima data cu un an înainte de eveniment, mic, cum ar fi o ploaie de ciudat a intrat în știri - puteti vedea mai departe două săptămâni, și, uneori, zile, în funcție de numărul de persoane care rezonează la Știri.) Sunt destul de sigur că, dacă învață să distingă între nivelurile de evenimente, și, astfel, să se poată conta pe amplitudinea lor și le pun pe acest nivel, aș fi capabil să renunțe la în câteva zile cu privire la evenimentele din ziua aproximativ o lună sau două înainte. La fel ca în știri. Azi am da prea bandă, dar evenimentele în sine sunt separate printr-o gamă largă de uneori de până la șase luni, în medie, de aproximativ 3 luni. N-am învățat să se facă distincția între nivelurile de evenimente. Simt că captură abordare și about'll, dar mai mult de. Bine. Va funcționa. Pe scurt: am dormi în vis, mă trezesc într-o panică - în curte noaptea, oră din noapte, și știu că am o schimbare majoră la 11 noaptea. M-am uitat la telefon, pondering de ce alarma nu au de lucru (apropo a fost iPhone-ul, dar acest lucru am în viața reală nu poate fi ...) și vreau să sun șeful său să explice, cu toate acestea, atunci când el a sunat si prezinta 13:42 zi .... Eu nu înțeleg de ce nu există întuneric, de ce sunt eu brusc într-o casă privată, nu în apartamentul său din Chertanovo, și începe căutarea pentru o casă în subsol, după cum există pe stradă, ieși afară - în jurul valorii de lumina, eu sunt pe transport cu autobuzul și merge cu un fel de femei munca agricolă pe recolta de portocale și am înțeles că sunt italian ... Vreau să se oprească și să ieșim și încă ajunge la munca mea actuală și eforturile de a se trezi .... este o tulburare puternică pe hidraulic. Descoperire a barajului, eliberarea în sala motoarelor, demolarea blocare poarta sau similare. Există o mulțime de factori - și Seismologie și distrugerea fundațiilor și a alunecărilor de teren și o creștere bruscă în apă. Peste tot va fi probleme cu apa. Primavara va fi dificil în acest sens. știu despre o oprire importantă transportoare. Doar citit. știu despre otrava din alimente. Lovit de magazine. Ceea ce sac de amestecat tâmpit .... maine voi specifica faptul că se pare sau cereale sau zahăr .... am vazut Schwarzenegger. Recomanda-l unui cardiolog. știu despre președintele american, dar cel mai probabil fostul .... stiu despre Polul. Eu nu inteleg ce si cum, dar au existat fraze cum ar fi Polonia în doliu din nou, etc ... bdit

Tag-uri: vis

sandy76
membru
Posts: 839
Joined: Thu Jul 05, 2012 9:30 pm
Location: -La 10 minute de Ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Profetii vechi sau noi

Post by sandy76 » Tue Mar 12, 2013 10:32 am

Martie. 12, 2013
18:08 - Avertisment

Avertisment. Pericol seismic la cel mai înalt nivel. Utilizați prudență în apropierea obiectelor seysmoneustoychivyh.
Rămâi clar de macarale, ziduri de urgență, etc ..
Există un risc crescut de un tsunami în Maldive, Seychelles. Fiți vigilenți pe plajele.
tensiune zona principală - 37 paralel, deși energia descoperire poate fi aproape oriunde. . Reapariției unui posibil cutremur legendar
Printre balize cuvinte stricat de la Lisabona, Siracuza, Ankara.
Ce sa întâmplat de o duzină de câteva minute în urmă cutremurul din California arată că probabilitatea unui șoc tectonic -. maxim iese în evidență. Nu mă sperie, mă simt inconfortabil. Ferește-te de reptile si insecte.


Tag-uri: alertă , somn
http://artemdragunov.livejournal.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Totul este tradus cu google, asa ca nu tre sa aveti pretentii la traducere, cine cunoaste rusa nu are nevoie de gogu. :)

phoenix
senior
Posts: 8346
Joined: Sun Jun 24, 2012 9:43 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Profetii vechi sau noi

Post by phoenix » Tue Mar 12, 2013 12:36 pm

sandy76 wrote:Martie. 12, 2013
18:08 - Avertisment

Avertisment. Pericol seismic la cel mai înalt nivel. Utilizați prudență în apropierea obiectelor seysmoneustoychivyh.
Rămâi clar de macarale, ziduri de urgență, etc ..
Există un risc crescut de un tsunami în Maldive, Seychelles. Fiți vigilenți pe plajele.
tensiune zona principală - 37 paralel, deși energia descoperire poate fi aproape oriunde. . Reapariției unui posibil cutremur legendar
Printre balize cuvinte stricat de la Lisabona, Siracuza, Ankara.
Ce sa întâmplat de o duzină de câteva minute în urmă cutremurul din California arată că probabilitatea unui șoc tectonic -. maxim iese în evidență. Nu mă sperie, mă simt inconfortabil. Ferește-te de reptile si insecte.


Tag-uri: alertă , somn
http://artemdragunov.livejournal.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Totul este tradus cu google, asa ca nu tre sa aveti pretentii la traducere, cine cunoaste rusa nu are nevoie de gogu. :)

O sa incerc sa raman clar...
La Maldive sigur renunt...

sandy76
membru
Posts: 839
Joined: Thu Jul 05, 2012 9:30 pm
Location: -La 10 minute de Ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Profetii vechi sau noi

Post by sandy76 » Tue Mar 12, 2013 1:15 pm

dan wrote:
O sa incerc sa raman clar...
La Maldive sigur renunt...
-Aveai de gand sa pleci in insulele Maldive?

phoenix
senior
Posts: 8346
Joined: Sun Jun 24, 2012 9:43 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Profetii vechi sau noi

Post by phoenix » Tue Mar 12, 2013 1:48 pm

Ce sa mai plec fratele meu...plage Vasile da ce sa fac...i-am desfacut deja geamantanul cu hainute? Tu te-ai mai duce in locul meu?
Stam sa treaca razboaiele si sfarsiturile astea de lume si ne-om duce dupa...

sandy76
membru
Posts: 839
Joined: Thu Jul 05, 2012 9:30 pm
Location: -La 10 minute de Ploiesti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Profetii vechi sau noi

Post by sandy76 » Tue Mar 12, 2013 4:29 pm

dan wrote:Ce sa mai plec fratele meu...plage Vasile da ce sa fac...i-am desfacut deja geamantanul cu hainute? Tu te-ai mai duce in locul meu?
Stam sa treaca razboaiele si sfarsiturile astea de lume si ne-om duce dupa...
-Spunei lu Vasile sa nu fie trist ca avem si profetii pozitive. :lol: :lol: :lol:
ENERGETICILE NOII CREATII : MAGIA IN ACTIUNE

2013 Martie este o luna mareata. Martie este intotdeauna o luna mareata… un punct de cotitura, o perioada de incheiere inaintea noilor inceputuri…dar bazata pe ceea ce am simti/auzit, acest martie este mult mai mult decat atat. Noi marsaluim direct in destinul nostru in urmatoarele saptamani si deci am facut fata multor dificultati pentru a ajunge aici ; aceasta conjunctura particulara este foarte semnificativa. Inaltul Consiliu Pleiedian mi-a spus ca echinoctiul care soseste ( 20 martie) si urmatoarea luna plina (27 martie), au o mare semnificatie…ca aceste doua porti din fata noastra sant inscriptionate cu coduri solare speciale cu frecvente masculine si feminine, care vor fi folosite pentru a destrama legaturile noastre cu dualitatea si pentru a activa si ancora simultan divinitatea noastra christica, profund in vietile si in corpurile noastre fizice…si apoi in Pamantul insusi. Chiar acum, cu Mercur inca retrograd si cu aceasta energie din zodia pestilor…noi plutim fara tinta, fara o directie specifica si fara abilitatea de a face vreo alegere definitiva…dar acesta este un lucru bun.Noi santem in retragerea de dinaintea perioadei de expansiune despre care nevazutii au vorbit in februarie si deci acum nu este timpul sa decideti nimic, dar in schimb este timpul sa va JUCATI cu posibilitatile alegerii. Ei bine, nu numai ca avem o alegere de a face orice, ci plutim in aceasta luna, incat putem renunta la a incerca, la a opune rezitenta. ENERGETICILE NOII CREATII Pleiedienii mi-au spus ca energiile care sosesc odata cu acest prim echinoctiu de dupa 21 decembrie, vor inzbi usile de perete literalmente , pentru a permite noilor puteri co-creative sa ne impamanteze mai deplin in dimensiunile fizice. Poate ati observat deja ca magia manifestarilor voastre renaste din nou, dar pentru ca noi stam in parc, nu ajungem nicaieri cand atingem iarba. Aceasta poate insemna nerealizare, dar v-am spus ca prin aprilie-mai aceasta magie va incepe sa ia forma fizica. Pentru restul lunii martie vom tranzitiona in noul taram al experientei umane , pregatindu-ne pentru ceea ce Pleiedienii au numit :” aventura vietilor nenumarate…una care va fi precipitata de un val de transcendenta care va va inunda, asa cum incepeti sa operati total din interiorul energeticilor noii creatii”. Am mai spus de multe ori in ultimii ani, ca abilitatea de a lucra cu energeticile noii creatii face parte din cutia de unelte a noului uman…ca acestea fac parte din noua noastra compozitie celulara. Aceste abilitati vin standard impreuna cu sistemul operarii miezului cristalin si sant aceleasi (tehnologii biologice) pe care stramosii nostri le cunoasteau foarte bine. Mi s-a clarificat de asemenea ca va trebui sa ne amintim cum sa aplicam si sa slefuim aceste abilitati care sant demarate de perioada dintre echinoctiu si solstitiu.Noi v-am spus in trecut ca veti dori sa creati ,eventual, cu un nou set de unelte si acestea vor fi la dispozitia voastra dintr-o clipa in alta. Acesta nu sant cu adevarat unelte noi ca atare, doar ca au fost cerute de acei pionieri ai constiintei cosmice…acei care sant in fata acestei ascensiuni incredibile catre libertatea umana. – ICP. Pentru ca acest sistem sau aplicatie sa lucreze pentru noi, reamintesc ca inima noastra trebuie sa cante in acord cu cantecul Iubirii Universale (528 Hz). Acum trebuie sa fac o corectie. Nu numai ca inimile noastre dtrebuie sa cante in acord cu zumzetul universului, ci si fiecare celula a fiintei noastre. Aceasta rezonanta celulara este literalmente ceea ce ne armonizeaza cu fortele universale ale creatiei ; este codul cheie pentru a descuia si activa inteligenta din interiorul si din jurul nostru, pentru a le folosi la comanda noastra.Cuvantul final de la Inaltul Consiliu Pleiedian :” Echinioctiul care soseste este un loc special de intalnire pentru acele suflete care doresc cu adevarat sa vada prin divinitatea lor. Acest pasaj va fi unul al maretei vindecari …reinvierea formei umane in tiparul sau divin de lumina. Acest proces este in desfasurare de multi ani pentru majoritatea dintre voi, asadar , acesta este in stagiile finale acum.Ceea ce dorim sa va amintiti este ca nu va transformati in ceva nou sau in ceva strain…din contra, veniti la voi acasa, in interiorul vostru. Aceasta este o calatorie magnifica de acum incolo, una care va va aduce cu ea multe revelatii noi, multe inceputuri noi si multe capacitati umane noi.Dupa echinoctiu, fiecare dintre voi va fi impregnat cu lumina Christului ascensionat. Noi va spunem asta pentru a va inspira sa co-creati cu corpurile voastre fizice acum. Sa treziti in interior codurile ...

restul aici: http://daniilgaucan.wordpress.com/2013/ ... n-actiune/" onclick="window.open(this.href);return false;

Post Reply