Propunere adrese

Moderator: sobe

admin_1234
Admin
Posts: 1705
Joined: Fri Jun 08, 2012 7:02 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Propunere adrese

Post by admin_1234 » Wed Apr 30, 2014 12:16 pm

Va rog sa incepem sa ne organizam un pic. Mai este putin si avem 2000 de useri.
Sa incepem sa adunam adrese de la firmele pe care le contacta si sa incepem sa le cerem organizat oferte, sa stie ce anume ne intereseaza astfel incat sa vina sa ne posteze ofertele lor regulat.

Deci, ideia este sa adunam un numar cat mai mare de mailuri si numere de telefon de la firme de profil.
Sa compunem niste cereri si eu ma ocup sa le trimit.

RANDOMAR
membru
Posts: 158
Joined: Wed Feb 06, 2013 6:16 pm
Location: Vinatori-Neamt
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Propunere adrese

Post by RANDOMAR » Fri May 02, 2014 1:37 pm

Din intamplare am trecut prin Targul Secuiesc si am intrat la firma Amrita. Se ocupa in principal cu producerea de cahle dar cred ca au si multe scheme de sobe traditionale, sunt cahle executate manual de o diversitate foarte mare, copie de fapt toate modelele vechi si le restaureaza. Am intrat la ei fiindca aveau si porti de soba si au fost sinceri ca le aduc de la turci de doar 6 luni si nu pot sa imi dea prea multe detalii. La ce fac ei acolo cred ca merita un pic si promovati.

László Zsolt - director
laszlo.zsolt@amrita.ro
tel. 0740085937

Si cred ca ar trebui insistat cu Refraromul bv. fiindca au multe piese si o calitate buna.
Ar trebui sa iei legatura cu ei si sa iti trimita foto la piese refractare si preturi , un pic mai in amanunt decat au pe site si strict ce ne intereseaza.

tonyst
senior
Posts: 3687
Joined: Fri Jan 04, 2013 11:11 am
Location: Constanta
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Propunere adrese

Post by tonyst » Sun May 04, 2014 12:13 pm

RANDOMAR wrote:Din intamplare am trecut prin Targul Secuiesc si am intrat la firma Amrita. Se ocupa in principal cu producerea de cahle dar cred ca au si multe scheme de sobe traditionale, sunt cahle executate manual de o diversitate foarte mare, copie de fapt toate modelele vechi si le restaureaza. Am intrat la ei fiindca aveau si porti de soba si au fost sinceri ca le aduc de la turci de doar 6 luni si nu pot sa imi dea prea multe detalii. La ce fac ei acolo cred ca merita un pic si promovati.

László Zsolt - director
laszlo.zsolt@amrita.ro
tel. 0740085937

Si cred ca ar trebui insistat cu Refraromul bv. fiindca au multe piese si o calitate buna.
Ar trebui sa iei legatura cu ei si sa iti trimita [b]foto la piese refractare si preturi , un pic mai in amanunt decat au pe site si strict ce ne intereseaza.
[/b]
Si eu cred ca Refarom Bv. ar trebui sa fie in atentia noastra , am insistat f. mult pana am obtinut ce am vrut .

Post Reply