Intalnirea forumului 2014

Moderator: sobe

tonyst
senior
Posts: 3687
Joined: Fri Jan 04, 2013 11:11 am
Location: Constanta
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Intalnirea forumului 2014

Post by tonyst » Wed May 31, 2017 9:12 am

Latest post of the previous page:

Discutam si cu Marin ( ciobimar ) legat de lucrarile ce s au facut pe acest forum , comparativ ce tot incearca atotstiutorii in ale sobelor
, pe celalalt forum , si este pacat sa nu reusim sa ne intrunim intr o asociatie , sa ne vedem si cunoaste , si mai ales sa putem vedea ( pe la straini ) ceva lucrari deosebite .
Il avem si pe Flavius alaturi de noi , un om deosebit si care a facut suficiente eforturi , sa se priceapa cat mai bine aceasta frumoasa meserie , poate profitam de aceste oportunitati .
Am sa pun din nou niste poze din locatia mea de la Dunare , daca exista interes sau alte propuneri , idei , sa vedem putina deschidere , poate reusim .
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

flavius76
SUPORT
Posts: 2581
Joined: Wed Jul 04, 2012 12:04 pm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 31 times

Re: Intalnirea forumului 2014

Post by flavius76 » Wed May 31, 2017 9:51 pm

Am ramas cam putinei :) , poate a mai scazut si entuziasmul initial, cred ca ne trebuie un proiect bun ca sa ne reuneasca intr-o intalnire, ceva nou poate.

tonyst
senior
Posts: 3687
Joined: Fri Jan 04, 2013 11:11 am
Location: Constanta
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Intalnirea forumului 2014

Post by tonyst » Wed May 31, 2017 11:07 pm

flavius76 wrote:Am ramas cam putinei :) , poate a mai scazut si entuziasmul initial, cred ca ne trebuie un proiect bun ca sa ne reuneasca intr-o intalnire, ceva nou poate.
Vedeti ce repede trece timpul ?
Totdeauna exista ceva de invatat , numai sa vrem si solutii se gasesc .
Mai sunt si tinerii aparuti pe forum , o intrunire de cateva zile cred ca ar fi ceva frumos , poate nu mai ratam de data asta .
Uitam de contradictii si de altele , aveam o vorba : nu vreau sa ma cert cu nimeni , pentru ca nu stiu daca am timp sa ma impac .

tonyst
senior
Posts: 3687
Joined: Fri Jan 04, 2013 11:11 am
Location: Constanta
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times

Re: Intalnirea forumului 2014

Post by tonyst » Wed Nov 17, 2021 5:36 pm

Am avut un coleg deosebit , care s a dus dintre noi

Nea BOBO ,Dumnezeu sa l odihneasca , un om de exceptie

Post Reply